Parça Piyasası

Parça Piyasası

Alışveriş Sepeti

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

İade ve Garanti

Parcapiyasasi.com, ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade etme olanağı sağlamaktadır. Ürünün iade edilebilmesi için ürün ambalajının ve kutu içeriğinin zarar görmemiş ve yeniden satılabilir bir durumda olması şarttır.

Elektrik aksamı ve buna bağlı ürünlerde iade söz konusu değildir. Alıcıya ulaşan elektrik ürünlerinin montajını takip eden 1 veya 2 günlük süre içerisinde arıza oluşması durumunda değişimi sağlanmaktadır.

Satış faturasının her iki nüshası da ürünle birlikte gönderilmesi zorunludur. İade edilen ürünlerde ürün faturası olmadığı takdirde iade işlemi yapılamamaktadır. Bu belgelerin tarafımıza ulaşmasını takip eden 7 gün içerisinde ürün bedelinin müşterinin kredi kartına veya şahsi hesabına iade edilmesi için firmamız girişimde bulunur.

Ürün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan parcapiyasasi.com sorumlu değildir. Kapıda ödeme servis bedeli Yurtiçi Kargo tarafından faturalarımız yansıtılarak alındığından, hiçbir şekilde iadesi söz konusu değildir.

İade edilen ürünler Yurt İçi Kargo ile gönderilmelidir. Diğer kargo firmalarından yapılan gönderiler kabul edilemeyecektir. Ürünler tarafımızdan hatasız veya arızalı olmadığı sürece kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Arızalı ve işlevini yerine getiremeyen veya benzeri şikayetlerle tarafımıza gönderilen ürünler tedarikçilerimiz tarafından test edilerek hatanın (kullanıcı/üretim) anlaşılmasını takip eden 3 iş günü içerisinde alıcıya bilgi verilecektir.