Parça Piyasası

Parça Piyasası

Alışveriş Sepeti

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Güvenlik

SSL ve güvenliğiniz, SSL teknolojisi ile, satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim olmaktadır ve kredi kartıyla ilgili hiçbir bilgi parcapiyasasi.com çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. "İnternet'te güvenli alışveriş yapmak, normal bir restoran ya da benzinlikte kredi kartınızı kullanmaktan daha güvenlidir."

parcapiyasasi.com'da kredi kartı numaranız personelce bilinmemekte ve CVV2 numaranız sizin haricinizde kimse tarafından görülememektedir. Sitemiz RAPİD SSL GÜVENLİK SERTİFİKASINA SAHİPTİR.

Kullanıcı Güvenliği ve Gizliliği Bildirgesi

Tüm sistem web tabanlı olduğundan kullanıcıların zahmetsizce tanınması ve veri güvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına "cookie" adı verilen veriler gönderilmekte ve müşteri bilgisayarlarında saklanan bu çerezler belli aralıklarla güncellenerek optimal sistem performansı sağlanmaktadır.

Kredi Kartı Güvenliği

parcapiyasasi.com 24 saat sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın (browser) alt kısmında bir kilit göreceksiniz. Bu kilit GeoTrust tarafından sağlanan 128 Bit SSL Sertifikasını temsil etmektedir ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiçbir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görünemez. Mağazamızda tüm bankaların VISA, MASTERCARD kredi kartları geçerlidir. parcapiyasasi.com hiçbir zaman bu numaraları saklamaz, kaydetmez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz.

Veri Güvenliği

parcapiyasasi.com sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat alışveriş ortamı sağlamak için kurulmuştur. Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. parcapiyasasi.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

parcapiyasasi.com'a verdiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır. Kişisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır.

Veri Paylaşımı

parcapiyasasi.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, verdiği hizmetleri daha verimli kılmak, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca bu bilgileri parcapiyasasi.com tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanabilir.

Güvenli Alışveriş Garantisi

parcapiyasasi.com en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve hem parcapiyasasi.com, hem de alışveriş yapan müşteriler için %128 güvenlik sağlamaktadır. Kişisel bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz veya diğer hassas verilere üçüncü şahıslar ve hatta parcapiyasasi.com çalışanları da dahil olmak üzere erişilmesi imkansızdır.