Parça Piyasası

Parça Piyasası

Alışveriş Sepeti

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

WhatsApp'tan Yaz

Sıkça Sorulan Sorular

Yeni nesil oto yedek parça sitesi Parça Piyasası hakkında merak ettiğiniz genel soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

  • parcapiyasasi.com'dan alışveriş yapmak birkaç basit adımdan ibarettir. Sitemizden almak istediğiniz herhangi oto yedek parça ürününe, kategorilerin içinden ya da arama yaparak gelişmiş arama motorumuzda ulaşabilirsiniz.

  • Sepete ekleyeceğiniz oto yedek parça ürünlerini tamamladıktan sonra, ödeme aşamasına geçebilirsiniz. Sitemizin sağ üst köşesinde bulunan sepet butonunu tıklarsanız, almış olduğunuz ürünleri görebilir ve ödemeyi yapabilirsiniz.

  • E-ticaret sitelerinde, ziyaretçinin almaya karar verdiği ürünleri elektronik olarak biriktirdiği bölümdür. Tıpkı bir markette alışveriş yaparken kullandığımız alışveriş sepeti gibidir. Aldığımız her bir ürün için kasaya gitmek yerine bütün ürünleri sepete koyup, en son ödeme yapıyorsunuz.

  • Yeni nesil oto yedek parça sitesi parcapiyasasi.com'da 2 farklı ödeme yöntemi bulunmaktadır. Bunlardan biri kredi kartı ile ödeme, diğeri ise havale ile ödemedir. Satın aldığınız yedek parça ürünlerini dilediğiniz şekilde ödeyebilirsiniz.